წარმომადგენლობითი საბჭოს მუდმივმოქმედი და დროებითი კომისიები

წარმომადგენლობითი საბჭოს მუდმივმოქმედი და დროებითი კომისიები

საფინანსო-საბიუჯეტო საკითხთა მუდმივმოქმედი კომისია 

პროფესორები:

  1. დავით ჯაფარიძე − თავმჯდომარე;
  2. ზაურ ჩიტიძე;

  3. ნაზიბროლა კუციავა;

  4. ავთანდილ შარვაშიძე;

  5. ალეკო ქუთათელაძე;

  6. ოლღა ხუციშვილი;

  7. მედეა თევდორაძე;

  8. ბადურ ჭუნაშვილი;

  9. მარინე მაისურაძე;

  10. ვალერი მჭედლიშვილი;

  11. გენადი იაშვილი;

  12. ირაკლი ყრუაშვილი;

  13. ვაჟა პაპასკირი;

  14. აკაკი გვარუციძე;

  15. ვანო ჭიაურელი;

    სტუდენტები:

  16. ალექსანდრე ბაბუნაშვილი;

  17. საბა კახიანი;

  18. გიორგი სახურია;

  19. ნინო გაგნიძე.

 

სასწავლო პროცესის და სწავლების საკითხთა მუდმივმოქმედი კომისია 

პროფესორები:

  1. იგორ კვესელავა − თავმჯდომარე;

  2. ზაურ ჩიტიძე;

  3. თემურ ჯაგოდნიშვილი;

  4. ავთანდილ შარვაშიძე;

  5. ლია ბალანჩივაძე;

  6. ნინო მსხილაძე;

  7. დარეჯან თევზაძე;

  8. ოლღა ხუციშვილი;

  9. მედეა თევდორაძე;

  10. გიორგი ჯაფარიძე;

  11. გიორგი გაგოშიძე;

  12. ბადურ ჭუნაშვილი;

  13. მარინე მაისურაძე;

  14. შოთა ზაზაშვილი;

  15. ნოდარ ფოფორაძე;

  16. ირაკლი ყრუაშვილი;

  17. რომან სამხარაძე;

    სტუდენტები:

  18. რატი გურგენიძე;

  19. გიორგი მუსერიძე;

  20. გიორგი სახურია.

 

მეცნიერებისა და ბიზნეს ინოვაციების საკითხთა მუდმივმოქმედი კომისია

პროფესორები:

  1. დავით ნოზაძე − თავმჯდომარე;

  2. გიორგი ჯაფარიძე;

  3. გიორგი გაგოშიძე;

  4. ჯემალ ბერიძე;

  5. ნოდარ ფოფორაძე;

  6. მერაბ ახობაძე;

    სტუდენტები:

  7. ვახტანგ ნოსელიძე;

  8. თომა ხაბეიშვილი;

  9. ანა მალაზონია.

 

სოციალურ საკითხთა მუდმივმოქმედი კომისია

პროფესორები:

  1. ნაზიბროლა კუციავა − თავმჯდომარე;

  2. ლია ბალანჩივაძე;

  3. ნინო მსხილაძე;

  4. დარეჯან თევზაძე;

  5. გივი ლოლაძე;

  6. ვანო ჭიაურელი;

    სტუდენტები:

  7. ცოტნე ინწკირველი;

  8. გიორგი კობერიძე;

  9. თორნიკე მელაძე;

  10. საბა კახიანი.

 

სპორტის, კულტურისა და ახალგაზრდულ საკითხთა მუდმივმოქმედი კომისია

 

პროფესორები:

  1. როინ იმედაძე;

  2. აკაკი გიგინეიშვილი;

    სტუდენტები:

  3. რატი გურგენიძე − თავმჯდომარე;

  4. ვასილ ლომიძე;

  5. ალექსანდრე ბაბუნაშვილი;

  6. გიორგი მუსერიძე;

  7. გიორგი კობერიძე;

  8. გიორგი საათაშვილი;

  9. თომა ხაბეიშვილი;

  10. სოფიო გოგოჭური;

  11. ნიკა გელაშვილი;

  12. დავით ნადირაშვილი;

  13. ანასტასია ჭანტურია.