Erasmus+ ეროვნული ოფისი საქართველოში – ღონისძიება Living Europe Through Erasmus+
2026 წლის 27 მაისს, 13:00 – 15:00 სთ., Erasmus+ ეროვნული ოფისი საქართველოში, ESN Georgia-სთან და ალტე უნივერსიტეტთან თანამშრომლობით, უმასპინძლებს ღონისძიებას – Living Europe Through Erasmus+.
ღონისძიება გაიმართება ალტე უნივერსიტეტში.
ღონისძიების პირველი ნაწილი მოიცავს პანელურ დისკუსიას – Living Europe, Rethinking Self, პროგრამის სტიპენდიატების მონაწილეობით.
ღონისძიების მეორე ნაწილი უზრუნველყოფს პრაქტიკული გამოცდილების გაზიარებას Erasmus+-ის შესაძლებლობების შესახებ, მათ შორის საერთაშორისო კრედიტების მობილობის, ICM-ისა და Erasmus Mundus-ის საერთო სამაგისტრო პროგრამის, EMJM-ის შესახებ.

On May 27, 2026, from 1:00 PM to 3:00 PM, the Erasmus+ National Office in Georgia, in collaboration with ESN Georgia and Alte University, will host the event – Living Europe Through Erasmus+.
The event will be held at Alte University.
The first part of the event will include a panel discussion – Living Europe, Rethinking Self, with the participation of program fellows.
The second part of the event will provide practical experience sharing on Erasmus+ opportunities, including International Credit Mobility, ICM, and the Erasmus Mundus Joint Master Programme, EMJM.