Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა გაზის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
გაზის უნივერსიტეტი (Gazi University) (ანკარა, თურქეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 10.06.26, 18:00 სთ.
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 11.06.26
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 12.06.26
გაზის უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან 3 ადმინისტრაციული თანამშრომლის მობილობა გაზის უნივერსიტეტში. შერჩეულმა კანდიდატმა მობილობა უნდა განახორციელოს ივლისამდე.

Erasmus+ Exchange Program at Gazi University – 2nd Semester of the 2025-26 Academic Year (for employees)
Gazi University (Ankara, Turkey) announces a competition for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For additional useful information regarding Erasmus+ mobility at Gazi University, please see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 3 administrative employees from the Georgian Technical University to Gazi University. The selected candidate must carry out the mobility by July.