ვადა 14/05/2025 - 21/05/2025
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის (შემდგომში – სტუ) საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის საბჭოს 2025 წლის 06 მაისის გადაწყვეტილების (ოქმის რეკვიზიტები: #2; 06.05.2025) შესაბამისად, სტუ-ის  ამავე ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის ხელმძღვანელის არჩევნები დაინიშნა 2025 წლის 28 მაისს.
კანდიდატთა სამოქმედო გეგმის მოსმენა სტუ-ის  საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის საბჭოში გაიმართება 2025 წლის 27 მაისს.
არჩევნებში მონაწილე კანდიდატთა რეგისტრაცია იწყება 2025 წლის 14 მაისს და მიმდინარეობს 2025 წლის 21 მაისის ჩათვლით.
სტუ-ის  საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის ხარისხის უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსის თანამდებობის დასაკავებლად არჩევნებში მონაწილეობის მიღება შეუძლია საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტთან სახელშეკრულებო ურთიერთობის საფუძველზე, საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტზე სამეცნიერო-პედაგოგიური საქმიანობის განმახორციელებელ პირს, რომელსაც აქვს დოქტორის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხი და სამეცნიერო-პედაგოგიური საქმიანობის არანაკლებ 5 წლიანი სამუშაო გამოცდილება.
კონკურსანტმა საინჟინრო ეკონომიკის, მედიატექნოლოგიებისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის საარჩევნო კომისიას უნდა წარუდგინოს შემდეგი დოკუმენტაცია:

ვადა 14/05/2025 - 21/05/2025
According to the decision of the Council of the Faculty of Engineering Economics, Media Technologies, and Social Sciences of the Georgian Technical University (hereinafter – GTU) dated May 6, 2025 (document details: #2; 06.05.2025), the elections for the Head of the Quality Assurance Service of the same faculty at GTU are scheduled for May 28, 2025.
The presentation of candidates’ action plans will take place at the Council of the Faculty of Engineering Economics, Media Technologies, and Social Sciences on May 27, 2025.
Registration of candidates for the elections will begin on May 14, 2025, and will continue until May 21, 2025.
Participation in the elections for the position of Head of the Quality Assurance Service of the Faculty of Engineering Economics, Media Technologies, and Social Sciences at GTU is open to a person who has a contractual relationship with GTU, carries out scientific-pedagogical activities at the faculty, holds a doctoral or equivalent academic degree, and has at least 5 years of scientific-pedagogical work experience.
Candidates must submit the following documents to the Electoral Commission of the Faculty of Engineering Economics, Media Technologies, and Social Sciences: