2025-26 საზაფხულო თურქეთი ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა გაზის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (დამატებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
2026/2027 საგაზაფხულო იტალია ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა რომის საპიენცის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (საერთაშორისო კვირეული თანამშრომლებისთვის)
2025-26 საშემოდგომო იტალია ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ტუშის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
2026/2027 საგაზაფხულო საბერძნეთი ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა საბერძნეთის ხმელთაშუა ზღვის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (საერთაშორისო კვირეული თანამშრომლებისთვის)
2026/2027 საგაზაფხულო თურქეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა დუზჩეს უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
2026/2027 საგაზაფხულო თურქეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ერზინჯანის ბინალი ილდირიმის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
2025-26 საშემოდგომო თურქეთი ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა გაზის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
2026-27 საგაზაფხულო ნიდერლანდები ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ტვენტეს უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II და 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრები (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
2026/2027 საშემოდგომო პოლონეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (კონკურსი სტუდენტებისთვის ცხადდება მესამედ)
2025-26 საგაზაფხულო პოლონეთი ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა AGH კრაკოვის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)

2025-26 Fall Italy ERASMUS+ For Administration Erasmus+ Exchange Program at the University of Tuscia – II Semester of the 2025-26 Academic Year (for Staff)
2026/2027 Spring Greece ERASMUS+ For Administration Erasmus+ Exchange Program at Hellenic Mediterranean University – I Semester of the 2026-27 Academic Year (International Week for Staff)
2026/2027 Spring Turkey ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at Duzce University – I Semester of the 2026-27 Academic Year (for Students)
2026/2027 Spring Turkey ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at Erzincan Binali Yıldırım University – I Semester of the 2026-27 Academic Year (for Students)
2025-26 Fall Turkey ERASMUS+ For Administration Erasmus+ Exchange Program at Gazi University – II Semester of the 2025-26 Academic Year (for Staff)
2026–27 Spring Netherlands ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ Exchange Program at the University of Twente – Second Semester of the 2025–26 Academic Year and First Semester of the 2026–27 Academic Year (Repeated Call for Staff)
2026/2027 Fall Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ exchange program at the University College of Enterprise and Administration in Lublin – 1st semester of the 2026–27 academic year (competition announced for students for the third time)
2025-26 Spring Poland ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ exchange program at AGH University of Krakow – 2nd semester of the 2025–26 academic year (repeat competition for staff)
2026/2027 Fall Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ exchange program at the Koszalin University of Technology – 1st semester of the 2026–27 academic year (repeat competition for students)