Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტი (AGH University of Science and Technology) (კრაკოვი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
აკადემიური თანამშრომლებისთვის
AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია იხილეთ აქ.
ნომინირებულმა კანდიდატმა ონლაინრეგისტრაცია უნდა გაიაროს AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის ვებგვერდზე.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციონალური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 1 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში. კოორდინატორის მითითებით, მობილობა უნდა განხორციელდეს 2026 წლის ივნისამდე.

Erasmus+ exchange program at AGH University of Science and Technology – Second semester of the 2025–26 academic year (for staff)
AGH University of Science and Technology ( Krakow, Poland) announces a competition for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For additional useful information regarding mobility at AGH University of Science and Technology, see  here .
The nominated candidate   must complete online registration on the AGH University of Science and Technology website.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic staff member from the Georgian Technical University to the AGH University of Science and Technology. According to the coordinator, the mobility should be implemented until June 2026.