Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (კონკურსი თანამშრომლებისთვის ცხადდება მესამედ)
მილანის პოლიტექნიკური უნივერსიტეტი (Politecnico di Milano – PoLiMi) (მილანი, იტალია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს განმეორებით კონკურსს (კონკურსი ცხადდება მესამედ) 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის შესახებ ინფორმაცია იხილეთ აქ
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან 1 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში. მობილობა უნდა განხორციელდეს 2026 წლის ივლისამდე.

Erasmus+ Exchange Program at the Polytechnic University of Milan – 2nd semester of the 2025-26 academic year (Competition for staff is announced for the third time)
The Polytechnic University of Milan (Politecnico di Milano – PoLiMi) (Milan, Italy) announces a repeated call for applications (the call is being announced for the third time) for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
Information about the Erasmus+ exchange program at the Polytechnic University of Milan can be found here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic staff member from the Georgian Technical University to the Polytechnic University of Milan. The mobility should be implemented until July 2026.