Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მარია სკლადოვსკაია-კიურის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი და 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
მარია სკლადოვსკაია-კიურის უნივერსიტეტი (Maria Curie-Sklodowska University in Lublin – UMCS) (ლუბლინი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო და 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრებისთვის.
აკადემიური თანამშრომლებისთვის
მარია სკლადოვსკაია-კიურის უნივერსიტეტში Erasmus+ პროგრამასთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 1 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან მარია სკლადოვსკაია-კიურის უნივერსიტეტში.

Erasmus+ exchange program at Maria Sklodowska-Curie University – Second semester of the 2025–26 academic year and first semester of the 2026–27 academic year (for staff)
Maria Curie-Sklodowska University in Lublin (UMCS ) (Lublin, Poland) announces a competition for the spring semesters of the 2025-26 academic year and the fall semesters of the 2026-27 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For more information about the Erasmus+ program at Maria Skłodowska-Curie University, see here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic staff member from the Georgian Technical University to the Maria Sklodowska-Curie University.