Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
მილანის პოლიტექნიკური უნივერსიტეტი (Politecnico di Milano – PoLiMi) (მილანი, იტალია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს განმეორებით კონკურსს (კონკურსი ცხადდება მეორედ) 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
აკადემიური პერსონალისთვის
შიდა საუნივერსიტეტო ტესტირება უცხოურ ენაში: 24.03.26
მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში Erasmus+ გაცვლითი პროგრამის შესახებ ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან 1 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში.

Erasmus+ exchange program at Politecnico di Milano – Second semester of the 2025–26 academic year (repeat competition for staff)
The Polytechnic University of Milan ( Politecnico di Milano – PoLiMi ) (Milan, Italy) announces a repeated call for applications (the call is being announced for the second time) for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
Internal university testing in a foreign language: 24.03.26
Information about the Erasmus+ exchange program at the Polytechnic University of Milan can be found here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic staff member from the Georgian Technical University to the Polytechnic University of Milan.