Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მურსიის კათოლიკურ უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
მურსიის კათოლიკური უნივერსიტეტი (Universidad Católica de Murcia – UCAM) (მურსია, ესპანეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
დეტალური ინფორმაცია მურსიის კათოლიკურ უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით, მათ შორის, საინფორმაციო ცნობარი, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის, მაგისტრატურის ან დოქტორანტურის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან მურსიის კათოლიკურ უნივერსიტეტში.

Erasmus+ exchange program at the Catholic University of Murcia – First semester of the 2026–27 academic year (for students)
The Catholic University of Murcia ( Universidad Católica de Murcia  – UCAM ) (Murcia, Spain) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
For detailed information on mobility at the Catholic University of Murcia, including  an information guide , see  here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 undergraduate, master’s or doctoral student from the Technical University of Georgia to the Catholic University of Murcia.