სამუშაო შეხვედრები ტუშის უნივერსიტეტში
2026 წლის 8-12 ივნისს ტუშის უნივერსიტეტი (University of Tuscia) (ვიტერბო, იტალია) ატარებს სამუშაო შეხვედრებს ორმაგი სადიპლომო პროგრამის განხორციელებასთან დაკავშირებით. აღნიშნული საბაკალავრო პროგრამა ხორციელდება საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის დიზაინის საერთაშორისო სკოლაში იტალიური უნივერსიტეტის კოორიდინირებით.
აღნიშნული პროგრამის ფარგლებში ტექნიკური უნივერსიტეტის 5 სტუდენტი უკვე ახორციელებს მობილობას ტუშის უნივერსიტეტში.
დაგეგმილ სამუშაო შეხვედრებში მონაწილეობას მიიღებენ პროგრამის იმპლემენტაციაში ჩართული პირები როგორც აკადემიური, ისე ადმინისტრაციული მიმართულებით.

Workshops at University of Tuscia
On June 8-12, 2026, the University of Tuscia (Viterbo, Italy) will hold workshops on the implementation of the double degree program. This bachelor’s program is implemented at the International School of Design of the Georgian Technical University under the coordination of the Italian university.
Within the framework of this program, 5 students of the Technical University are already carrying out mobility at the University of Tuscia.
The planned workshops will be attended by individuals involved in the implementation of the program, both academically and administratively.