ენერგეტიკის სტუდენტებს და კურსდამთავრებულებს საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა ღია კარის დღეზე იწვევს
21 მაისს, 12:00 საათზე საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა ენერგეტიკის ფაკულტეტის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს იწვევს ღია კარის დღეზე.
შეხვედრის ფარგლებში დამსწრეები გაეცნობიან კომპანიის საქმიანობას, პერსონალის განვითარების ცენტრის შესაძლებლობებსა და 20-კვირიან სასწავლო პროგრამას, რომელიც მიზნად ისახავს ენერგეტიკის მიმართულებით პროფესიული ცოდნის გაღრმავებას და პრაქტიკული გამოცდილების მიღებას.
ღონისძიების ადგილი: საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემის სათაო ოფისი, თბილისი, ბარათაშვილის ქ. 2.
მსურველები, 21 მაისამდე უნდა დაუკავშირდნენ კომპანიის წარმომადგენელს ნინო გვარამაძეს ელექტრონულ მისამართზე: nino.gvaramadze@gse.com.ge.

Georgian State Electrosystem invites students and graduates of the Power engineering to an open day
On May 21st, at 12:00, the Georgian State Electrosystem invites students and graduates of the Faculty of Power Engineering to an Open Day.
As part of the meeting, attendees will learn about the company’s activities, the capabilities of the Personnel Development Center, and the 20-week training program, which aims to deepen professional knowledge and gain practical experience in the energy sector.
Event location: Head Office of the Georgian State Electrosystem, Tbilisi, Baratashvili St. 2.
Those interested should contact the company representative Nino Gvaramadze before May 21 at the email address:  nino.gvaramadze@gse.com.ge.