Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტი (University of South Bohemia in České Budějovice) (ჩესკე-ბუდეიოვიცე, ჩეხეთის რესპუბლიკა) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს განმეორებით კონკურსს (კონკურსი ცხადდება მეორედ) 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის
შიდასაუნივერსიტეტო ტესტირება უცხოურ ენაში: 24.03.26
ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტის ჯანდაცვისა და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტზე Erasmus+ პროგრამასთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტში 1 აკადემიური და 1 ადმინისტრაციული თანამშრომლის მობილობა.

Erasmus+ exchange program at the University of South Bohemia in České Budějovice – Second semester of the 2025–26 academic year (repeat competition for staff)
The University of South Bohemia in České Budějovice (České Budějovice, Czech Republic) announces a repeated call for applications (the call is being announced for the second time) for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For academic and administrative staff
Intra-university testing in a foreign language: 24.03.26
For more information about the Erasmus+ program  at the Faculty of Health and Social Sciences of the University of South Bohemia in České Budějovice, see here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic and 1 administrative employee from the Georgian Technical University to the University of South Bohemia in České Budějovice.