Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
ვალიადოლიდის უნივერსიტეტი (University of Valladolid – UVa) (ვალიადოლიდი, ესპანეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2024-2025 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტებისთვის
სტუ-ს საერთშორისო ურთიერთობათა დეპარტამენტში საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 21.03.26.
შიდასაუნივერსიტეტო ტესტირება უცხოურ ენაში: 24.03.26
ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში ონლაინრეგისტრაციისა და სააპლიკაციო განაცხადის წარდგენის ბოლო ვადაა 28.04.26.
შერჩევის პროცედურას წარმართავს კოორდინატორი უნივერსიტეტი.
საინტერესო ინფორმაცია ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში წარსულში განხორციელებულ მობილობებთან დაკავშირებით იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან მაგისტრატურის ან დოქტორანტურის საფეხურის 1 სტუდენტის 5-თვიანი მობილობა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში, სტაჟირების მიზნით.

Erasmus+ exchange program at the University of Valladolid – First semester of the 2026–27 academic year (for students)
The University of Valladolid (UVa ) (Valladolid, Spain) announces a call for applications for the fall semester of the 2024-2025 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For master’s and doctoral students
Deadline for receiving documents at the Department of International Relations of GTU: 21.03.26.
Intra-university testing in a foreign language: 24.03.26
The deadline for online registration  and application submission at the University of Valladolid  is 28.04.26.
The selection procedure  will be conducted by the coordinating university.
See interesting information about past mobility projects at the University of Valladolid  here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the 5-month mobility of 1 master’s or doctoral student from the Georgian Technical University to the University of Valladolid for the purpose of internship.