Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლუბლინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
ლუბლინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტი (Lublin University of Technology – LUT) (ლუბლინი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
ბაკალავრიატის და მაგისტრატურის სტუდენტებისთვის
ლუბლინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში ERASMUS+ მობილობასთან დაკავშირებით სააპლიკაციო პროცედურებისა და სათანადო დოკუმენტაციის შესახებ დეტალური ინფორმაცია, მათ შორის, სასწავლო ხელშეკრულება, სააპლიკაციო ინფორმაცია და ECTS კრედიტების კატალოგი იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის ან მაგისტრატურის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ლუბლინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში.
მიმართულება: სამშენებლო; არქიტექტურა; ელექტრონიკა და ავტომატიკა; ენერგეტიკა; ინფო-საკომუნიკაციო ტექნოლოგიები; გარემოს დაცვა; მექანიკა და მანქანათმშენებლობა; ტრანსპორტი და ლოგისტიკა; მენეჯმენტი; ბიზნესის ადმინისტრირება.

Erasmus+ exchange program at Lublin University of Technology – First semester of the 2026–27 academic year (for students)
Lublin University of Technology (LUT ) (Lublin, Poland) announces a competition for the fall semester of the 2026-27 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
Detailed information on the application procedures and relevant documentation for ERASMUS+ mobility at Lublin University of Technology   , including  the Learning Agreement , application information and  ECTS Credits Catalogue,  can be found  here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 undergraduate or graduate student from the Georgian Technical University to the Lublin University of Technology.
Direction: Construction; Architecture; Electronics and Automation; Energy; Information and Communication Technologies; Environmental Protection; Mechanics and Machine Building; Transport and Logistics; Management; Business Administration.