ბალტიის საერთაშორისო აკადემია – ERASMUS+ BIP საზაფხულო სკოლა 2026 “რეგულაციიდან ინოვაციამდე: ევროპული ხელმისაწვდომობის აქტის (EAA 2025) გამოყენება ბიზნესში, ტურიზმში, სამართალსა და მედიაში”
2026 წლის 29 ივნის – 3 ივლისს, ბალტიის საერთაშორისო აკადემია (Baltic International Academy) (რიგა, ლატვია) სტუდენტებისა და თანამშრომლებისთვის ორგანიზებას უკეთებს საზაფხულო სკოლას 2026 “რეგულაციიდან ინოვაციამდე: ევროპული ხელმისაწვდომობის აქტის (EAA 2025) გამოყენება ბიზნესში, ტურიზმში, სამართალსა და მედიაში”, რომელიც გაიმართება ERASMUS+ შერეული ინტენსიური პროგრამის (BIP) ფარგლებში. ვირტუალური კომპონენტი ივნისში ჩატარდება.

Baltic International Academy – ERASMUS+ BIP Summer School 2026 ‘From Regulation to Innovation: Applying the European Accessibility Act (EAA 2025) in Business, Tourism, Law, and Media
On June 29 – July 3, 2026, the Baltic International Academy ( Riga, Latvia) is organizing the Summer School 2026 “From Regulation to Innovation: Applying the European Accessibility Act (EAA 2025) in Business, Tourism, Justice and Media” for students and staff, which will be held within the framework of the ERASMUS+ Blended Intensive Programme (BIP). The virtual component will take place in June.