Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტი (Paris-Saclay University) (ჟიფ-სიურ-ივეტი, საფრანგეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობის განხორციელებასთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან 2 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტში, სწავლების ან ტრეინინგის მიზნით. აუცილებელია, რომ მობილობის მსურველმა წინასწარ შეათანხმოს სამუშაო გეგმა მასპინძელ კოლეგასთან პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტის შესაბამისი აკადემიური დეპარტამენტიდან და სააპლიკაციო განაცხადში წარმოადგინოს  წინასწარი დასტურის წერილი.

Erasmus+ exchange program at Paris-Saclay University – Second semester of the 2025–26 academic year (for staff)
Paris-Saclay University ( Giffe -sur-Yvette, France) announces a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the spring semester of the 2025-26 academic year.
For additional information on Erasmus+ mobility at Paris-Saclay University, see  here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 2 academic staff from the Georgian Technical University to the University of Paris-Saclay for the purpose of teaching or training. It is necessary that the applicant for mobility agrees in advance on a work plan with the host colleague from the relevant academic department of the University of Paris-Saclay and submits a preliminary approval letter in the application form.