Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ტუშის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
ტუშის უნივერსიტეტი (University of Tuscia) (ვიტერბო, იტალია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 25.05.2026
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 27.05.2026
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 29.05.2026
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 4 ადმინისტრაციული თანამშრომლის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ტუშის უნივერსიტეტში. ტუშის უნივერსიტეტში იგეგმება შეხვედრები ორმაგ სადიპლომო პროგრამებთან დაკავშირებით (ინჟინერიის მიმართულებით). მობილობის მსურველს უნდა ჰქონდეს იტალიური ფისკალური კოდი. შერჩეულმა კანდიდატმა ინდივიდუალური მობილობა უნდა განახორციელოს ივლისამდე.

Erasmus+ Exchange Program at Tusheti University – 2nd Semester of the 2025-26 Academic Year (for employees)
The University of Tuscia (Viterbo, Italy) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
Deadline for receipt of documents: 25.05.2026
Foreign language testing deadline: 27.05.2026
Deadline for interview with the selection committee: 29.05.2026
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 4 administrative staff from the Georgian Technical University to Tusha University. Meetings are planned at Tusha University regarding double degree programs (in engineering). Applicants for mobility must have an Italian fiscal code. The selected candidate must carry out individual mobility until July.