2026-27 საგაზაფხულო პოლონეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი სტუდენტებისთვის)
2026-27 საგაზაფხულო პოლონეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ვროცლავის მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
2025-26 საგაზაფხულო პოლონეთი ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა სილეზიის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (საერთაშორისო კვირეული თანამშრომლებისთვის)
2026 საზაფხულო ლატვია ERASMUS+ სტუდენტებისთვის და აკადემიური პერსონალისთვის ბალტიის საერთაშორისო აკადემია – ERASMUS+ BIP საზაფხულო სკოლა 2026 “რეგულაციიდან ინოვაციამდე: ევროპული ხელმისაწვდომობის აქტის (EAA 2025) გამოყენება ბიზნესში, ტურიზმში, სამართალსა და მედიაში”
2025-26 საგაზაფხულო იტალია ERASMUS+ ადმინისტრაციისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ტუშის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (საერთაშორისო კვირეული)
2025-26 საგაზაფხულო იტალია ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლაკვილის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი)
2026/2027 საშემოდგომო პოლონეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი)
2026/2027 საშემოდგომო ესპანეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კორდობის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი
2026/2027 საშემოდგომო ესპანეთი ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კორდობის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი
2026/2027 საშემოდგომო ესპანეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი

2026-27 Spring Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ exchange program at Wrocław University of Science and Technology – 1st semester of the 2026–27 academic year (for students)
2025-26 Spring Poland ERASMUS+ For academic and administrative staff Erasmus+ exchange program at Silesian University of Technology – II semester of the 2025–26 academic year (International Week for staff)
2026 Summer Latvia ERASMUS+ For Students Baltic International Academy – ERASMUS+ BIP Summer School 2026 “From Regulation to Innovation: Applying the European Accessibility Act (EAA 2025) in Business, Tourism, Law and Media”
2025-26 Spring Italy ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ Exchange Program at the University of L’Aquila – 2025–26 Academic Year, II Semester (Repeated Competition)
2026/2027 Fall Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University College of Enterprise and Administration in Lublin – 2026–27 Academic Year, I Semester (Repeated Competition)
2026/2027 Fall Spain ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of Córdoba – 2026–27 Academic Year, I Semester
2026/2027 Fall Spain ERASMUS+ For academic and administrative staff Erasmus+ Exchange Program at the University of Córdoba – 2026–27 Academic Year, I Semester
2026/2027 Fall Spain ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of Valladolid – 2026–27 Academic Year, I Semester
2026/2027 Fall Greece ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the Hellenic Mediterranean University – 2026–27 Academic Year, I Semester (Repeated Competition)
2025-26 Spring France ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ Exchange Program at Paris-Saclay University – 2025–26 Academic Year, II Semester (Repeated Competition)