Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა AGH კრაკოვის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
AGH კრაკოვის უნივერსიტეტი (AGH University of Krakow) (კრაკოვი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 07.05.26
AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 1 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან AGH მეცნიერებისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტში. კოორდინატორის მითითებით, მობილობა უნდა განხორციელდეს 2026 წლის ივნისის დასაწყისში.

Erasmus+ Exchange Program at AGH University of Krakow – 2nd Semester of the 2025-26 Academic Year (Repeated Competition for Staff)
AGH University of Krakow ( Krakow, Poland) announces a competition for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
Deadline for receipt of documents: 07.05.26
For additional useful information regarding mobility at AGH University of Science and Technology, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic staff member from the Georgian Technical University to the AGH University of Science and Technology. According to the coordinator, the mobility should be implemented in early June 2026.