Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კოშალინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში- 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (კონკურსი სტუდენტებისთვის ცხადდება მეორედ)
კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტი (Koszalin University of Technology – KUT) (კოშალინი, პოლონეთი)  ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით აცხადებს კონკურსს 2025-2026 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 19.11.25.
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 25.11.25.
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 27.11.25.
კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის ელექტრონიკისა და კომპიუტერული მეცნიერებების ფაკულტეტზე მობილობასთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია, მათ შორის, სასწავლო კურსების სია, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის საფეხურის 4 სტუდენტის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტში.

Erasmus+ Exchange Program at Koszalin University of Technology – II Semester of the 2025–26 Academic Year (Student Competition Announced for the Second Time)
Koszalin University of Technology (Koszalin University of Technology – KUT) (Koszalin, Poland) re-announces the competition within the ERASMUS+ exchange program for the Spring Semester of the 2025–2026 academic year.
For Bachelor’s Students
Deadline for submission of documents: 19.11.2025
Deadline for foreign language testing: 25.11.2025
Deadline for interview with the selection committee: 27.11.2025
Additional information regarding mobility at the Faculty of Electronics and Computer Science, including the list of courses, can be found here.
The inter-institutional agreement between the universities provides for the mobility of 4 Bachelor’s students from Georgian Technical University to Koszalin University of Technology.