Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კოშალინის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში- 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (კონკურსი სტუდენტებისთვის ცხადდება მესამედ)
კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტი (Koszalin University of Technology – KUT) (კოშალინი, პოლონეთი)  ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით აცხადებს კონკურსს 2025-2026 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 08.12.2025
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 10.12.25
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 12.12.25
კოშალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის ელექტრონიკისა და კომპიუტერული მეცნიერებების ფაკულტეტზე მობილობასთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია, მათ შორის, სასწავლო კურსების სია, იხილეთ აქ.

Erasmus+ Exchange Program at Koszalin University of Technology – II Semester of the 2025–26 Academic Year (Student Competition Announced for the Third Time)
Koszalin University of Technology (Koszalin University of Technology – KUT) (Koszalin, Poland) re-announces the competition within the ERASMUS+ exchange program for the Spring Semester of the 2025–2026 academic year.
For Bachelor’s students
Deadline for submission of documents: 08.12.2025
Deadline for foreign language testing: 10.12.2025
Deadline for interview with the selection committee: 12.12.2025
Additional information regarding mobility to the Faculty of Electronics and Computer Science at Koszalin University of Technology, including the list of courses, can be found here.
The inter-institutional agreement between the universities provides for the mobility of 3 students at the Bachelor’s level from Georgian Technical University to Koszalin University of Technology.