IV საზაფხულო სკოლა კრემსის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტში
კრემსის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტი (IMC University of Applied Sciences Krems – IMC Krems) (დუნაის კრემსი, ავსტრია) ბაკალავრიატის საფეხურის სტუდენტებს სთავაზობს მონაწილეობის მიღებას ციფრული ბიზნესის IV საზაფხულო სკოლაში, რომელიც 2026 წლის 26 ივლისიდან 7 აგვისტომდე კრემსსა და ვენაში გაიმართება.
ორი კვირის განმავლობაში ამ ინტენსიურ მოკლე პროგრამაში მონაწილეობას მიიღებს 25-მდე პროფესიონალი და/ან  ბაკალავრიატის საფეხურის საერთაშორისო სტუდენტი.
კრემსის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტებისთვის მონაწილეობის საფასურია 1.199 ევრო.
საკონტაქტო საათების რაოდენობა: 150 საათი. პროგრამა მოიცავს მრავალ სოციალურ და კულტურულ აქტივობას კრემსში, ვახაუს ველსა და ვენაში.

IV Summer School at the University of Applied Sciences Krems
IMC University of Applied Sciences Krems (IMC University of Applied Sciences Krems – IMC Krems) (Krems on the Danube, Austria) offers Bachelor’s students the opportunity to participate in the IV Summer School in Digital Business, which will take place from July 26 to August 7, 2026, in Krems and Vienna.
During this two-week intensive short program, up to 25 professionals and/or international Bachelor’s students will participate.
For students from partner universities of IMC University of Applied Sciences Krems, the participation fee is 1,199 euros.
Contact hours: 150 hours. The program includes various social and cultural activities in Krems, Wachau Valley, and Vienna.