2026/2027 საშემოდგომო საბერძნეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა საბერძნეთის ხმელთაშუა ზღვის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი)
2025-26 საგაზაფხულო საფრანგეთი ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა პარიზ-საკლეს უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი)
2026/2027 Fall თურქეთი ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა სივასის რესპუბლიკის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (საერთაშორისო კვირეული)
2026/2027 საშემოდგომო თურქეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა უშაკის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი)
2026/2027 საშემოდგომო ჩეხეთის რესპულიკა ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (კონკურსი ცხადდება მესამედ)
2025-26 და 2026-27 საგაზაფხულო და საშემოდგომო ნიდერლანდები ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ტვენტეს უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის პირველი და 2026-27 აკადემიური წლის მეორე სემესტრები (განმეორებითი კონკურსი)
2025-26 საგაზაფხულო ლატვია ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლატვიის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი
2025-26 საგაზაფხულო ლატვია ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლატვიის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი
2025-26 საგაზაფხულო იტალია ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მილანის პოლიტექნიკურ უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (კონკურსი თანამშრომლებისთვის ცხადდება მესამედ)
2025-26 და 2026-27 საგაზაფხულო და საშემოდგომო პოლონეთი ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა მარია სკლადოვსკაია-კიურის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი და 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი

2026/2027 Fall Czech Republic ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of South Bohemia in České Budějovice – 2026–27 Academic Year, I Semester (Competition Announced for the Third Time)
2025-26 და 2026-27 Spring and Fall Netherlands ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of Twente – First Semester of the 2025–26 Academic Year and Second Semester of the 2026–27 Academic Year (Repeated Competition)
2025-26 Spring Latvia ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of Latvia – 2025–26 Academic Year, II Semester
2025-26 Spring Latvia ERASMUS+ For academic and administrative staff Erasmus+ Exchange Program at the University of Latvia – 2025–26 Academic Year, II Semester
2025-26 Spring Italy ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ exchange program at Politecnico di Milano – Second semester of the 2025–26 academic year (call for staff – third announcement)
2025-26 and 2026-27 Spring and Fall Poland ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ exchange program at Maria Curie-Skłodowska University – Second semester of the 2025–26 academic year and First semester of the 2026–27 academic year
2026/2027 Fall Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ exchange program at Maria Curie-Skłodowska University – First semester of the 2026–27 academic year
2026/2027 Fall Poland ERASMUS+ For Students Erasmus+ exchange program at Lublin University of Technology – First semester of the 2026–27 academic year