Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა გაბრიელ დ’ანუნციოს კიეტი-პესკარის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
გაბრიელ დ’ანუნციოს კიეტი-პესკარის უნივერსიტეტი (University “G. d’Annunzio” of Chieti–Pescara) (კიეტი-პესკარა, იტალია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 06.05.26
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 11.05.26
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 13.05.26
გაბრიელ დ’ანუნციოს კიეტი-პესკარის უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით მეტი პრაქტიკული ინფორმაცია, მათ შორის, ინგლისურენოვანი სასწავლო კურსების ჩამონათვალი, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან მაგისტრატურის საფეხურის 2 სტუდენტის მობილობა გაბრიელ დ’ანუნციოს კიეტი-პესკარის უნივერსიტეტში.
მიმართულება: სამშენებლო, არქიტექტურა, ეკონომიკა, ბიზნესი, ფინანსები, მენეჯმენტი, ფსიქოლოგია, სამართალმცოდნეობა.

Erasmus+ Exchange Program at Gabriele D’Annunzio University of Chieti-Pescara – 1st semester of the 2026-27 academic year (for students)
The University “G. d’Annunzio” of Chieti–Pescara (Chieti-Pescara, Italy) is re-announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
For more practical information on Erasmus+ mobility at Gabriele D’Annunzio University of Chieti-Pescara, including  a list of English-language study courses, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 2 master’s degree students from the Georgian Technical University to the Gabriele D’Annunzio University of Chieti-Pescara.