Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა გაზის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (დამატებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
გაზის უნივერსიტეტი (Gazi University) (ანკარა, თურქეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში დამატებით აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 09.07.26
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 13.07.26
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 14.07.26
გაზის უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან 1 ადმინისტრაციული თანამშრომლის მობილობა გაზის უნივერსიტეტში. შერჩეულმა კანდიდატმა მობილობა უნდა განახორციელოს 30 ივლისამდე.

Erasmus+ Exchange Program at Gazi University – 2nd Semester of the 2025-26 Academic Year (Additional Competition for Employees)
Gazi University (Ankara, Turkey) is announcing an additional competition for the spring semester of the 2025-26 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
Deadline for receipt of documents: 09.07.26
Foreign language testing deadline: 13.07.26
Deadline for interview with the selection committee: 14.07.26
For additional useful information regarding Erasmus+ mobility at Gazi University, please see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 administrative employee from the Georgian Technical University to Gazi University. The selected candidate must carry out the mobility until July 30.