Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კორდობის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
კორდობის უნივერსიტეტი (University of Cordoba – UCO(კორდობა, ესპანეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 28.04.26კორდობის უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია, მათ შორის, ინგლისურენოვანი სასწავლო კურსები, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის საფეხურის 1 სტუდენტის ხუთთვიანი მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან კორდობის უნივერსიტეტში.
მიმართულება: ენები, ბიზნესადმინისტრირება, სამართალი, ქიმია, ფიზიკა, ინფოსაკომუნიკაციო ტექნოლოგიები და მომიჯნავე ინტერდისციპლინარული პროგრამები, გარემოს დაცვა და მომიჯნავე ინტერდისციპლინარული პროგრამები, კვების ტექნოლოგია, ტურიზმი.

Erasmus+ Exchange Program at the University of Cordoba – 1st semester of the 2026-27 academic year (for students)
The University of Cordoba (Cordoba, Spain) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
Deadline for interviews with the selection committee: 28.04.26 For additional useful information regarding mobility at the University of Cordoba, including English- Serbian language courses, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the five-month mobility of one undergraduate student from the Georgian Technical University to the University of Cordoba.
Field of study: Languages, Business Administration, Law, Chemistry, Physics, Information and Communication Technologies and related interdisciplinary programs, Environmental Protection and related interdisciplinary programs, Food Technology, Tourism.