Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლაკვილის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი თანამშრომლებისთვის)
ლ’აკვილის უნივერსიტეტი (University of L’Aquila – UNIVAQ) (ლაკვილა, იტალია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2025-26 აკადემიური წლის საგაზაფხულო სემესტრისთვის.
აკადემიური თანამშრომლებისთვის:
უცხოურ ენაში ტესტირების ბოლო ვადა: 21.04.26
საკონკურსო კომისიასთან გასაუბრების ბოლო ვადა: 22.04.26
ლ’აკვილის უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით დეტალური ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 2 აკადემიური თანამშრომლის მობილობა საქართველოს პარტნიორი უნივერსიტეტებიდან ლ’აკვილის უნივერსიტეტში. მობილობა უნდა განხორციელდეს 2026 წლის 31 ივლისამდე.

Erasmus+ Exchange Program at the University of L’Aquila – 2nd Semester of the 2025-26 Academic Year (Repeated Competition for Employees)
The University of L’Aquila (UNIVAQ) (L’Aquila, Italy) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the spring semester of the 2025-26 academic year.
For academic staff:
Foreign language testing deadline: 21.04.26
Deadline for interview with the selection committee: 22.04.26
For detailed information about Erasmus+ mobility at the University of L’Aquila, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 2 academic staff from Georgian partner universities to the University of L’Aquila. The mobility must be implemented until July 31, 2026.