Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კორდობის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (თანამშრომლებისთვის)
კორდობის უნივერსიტეტი (University of Cordoba – UCO) (კორდობა, ესპანეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
აკადემიური / ადმინისტრაციული პერსონალისთვის
კორდობის უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია, მათ შორის, საინფორმაციო ცნობარი, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია 1 აკადემიური ან ადმინისტრაციული თანამშრომლის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან კორდობის უნივერსიტეტში.
აკადემიური მიმართულება: ენები, ბიზნესადმინისტრირება, სამართალი, ქიმია, ფიზიკა, ინფოსაკომუნიკაციო ტექნოლოგიები და მომიჯნავე ინტერდისციპლინარული პროგრამები, გარემოს დაცვა და მომიჯნავე ინტერდისციპლინარული პროგრამები, კვების ტექნოლოგია, ტურიზმი.

Erasmus+ Exchange Program at the University of Cordoba – 1st Semester of the 2026-27 Academic Year (for Staff)
The University of Cordoba (UCO) (Cordoba, Spain) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
For academic/administrative staff
For additional useful information regarding mobility at the University of Cordoba, including an information guide , see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 academic or administrative employee from the Technical University of Georgia to the University of Cordoba.