Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (კონკურსი სტუდენტებისთვის ცხადდება მესამედ)
ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯი (University College of Enterprise and Administration in Lublin – WSPA) (ლუბლინი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით, მესამედ აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია, მათ შორის, ინგლისურენოვანი სასწავლო კურსების კატალოგი იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ლუბლინის მეწარმეობისა და ადმინისტრირების საუნივერსიტეტო კოლეჯში ბაკალავრიატის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა.

Erasmus+ Exchange Program at the University College of Entrepreneurship and Administration in Lublin – 1st semester of the 2026-27 academic year (competition for students is announced for the third time)
The University College of Enterprise and Administration in Lublin ( WSPA ) (Lublin, Poland) is announcing a call for applications for the fall semester of the 2026-27 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For additional useful information regarding Erasmus+ mobility at the University College of Entrepreneurship and Administration in Lublin, including a catalog of English-language study courses, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 undergraduate student from the Georgian Technical University to the University College of Entrepreneurship and Administration in Lublin.