Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა უშაკის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი სტუდენტებისთვის)
უშაკის უნივერსიტეტი (Uşak University– UU) (უშაკი, თურქეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
უშაკის უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით მეტი პრაქტიკული ინფორმაცია, მათ შორის, საორიენტაციო გზამკვლევი სტუდენტებისთვის, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ბაკალავრიატის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა უშაკის უნივერსიტეტში.

Erasmus+ Exchange Program at Uşak University – 1st Semester of the 2026-27 Academic Year (Repeated Competition for Students)
Uşak University (Uşak, Turkey) is re-announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
For more practical information about Erasmus+ mobility at Uşak University, including an orientation guide for students, see here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 undergraduate student from the Georgian Technical University to Ushaki University.