Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის სასწავლო მობილობა)
ვალიადოლიდის უნივერსიტეტი (University of Valladolid – UVa) (ვალიადოლიდი, ესპანეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
სტუ-ს საერთშორისო ურთიერთობათა დეპარტამენტში საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 20.04.26.
ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში ონლაინრეგისტრაციისა და სააპლიკაციო განაცხადის წარდგენის ბოლო ვადაა 05.05.26.
შერჩევის პროცედურას წარმართავს კოორდინატორი უნივერსიტეტი.
საინტერესო ინფორმაცია ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში წარსულში განხორციელებულ მობილობებთან დაკავშირებით იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ბაკალავრიატის ან მაგისტრატურის საფეხურის 1 სტუდენტის 5-თვიანი მობილობა ვალიადოლიდის უნივერსიტეტში, სწავლების მიზნით.
მიმართულება: იხილეთ აქ. (კომპიუტერული ინჟინერია, ტელეკომუნიკაცია, ქიმიური ინჟინერია, გარემოს დაცვა, ფიზიკა, სამართალი, ბიზნესი, მეტყევეობა, ინგლისური ენა)

Erasmus+ Exchange Program at the University of Valladolid – 1st semester of the 2026-27 academic year (study mobility for students)
The University of Valladolid (Valladolid, Spain) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
Deadline for receiving documents at the Department of International Relations of GTU: 20.04.26.
The deadline for online registration and application submission at the University of Valladolid is 05.05.26.
The selection procedure will be conducted by the coordinating university.
See interesting information about past mobility projects at the University of Valladolid here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the 5-month mobility of 1 undergraduate or graduate student from the Georgian Technical University to the University of Valladolid for the purpose of teaching.