Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ზაგრების უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (კონკურსი სტუდენტებისთვის ცხადდება მესამედ)
ზაგრების უნივერსიტეტი (University of Zagreb – UNIZG) (ზაგრები, ხორვატია) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში განმეორებით, მესამედ აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
საბუთების მიღების ბოლო ვადა: 07.05.26
ზაგრების უნივერსიტეტის სამთო, გეოლოგიისა და ნავთობის ინჟინერიის ფაკულტეტზე მობილობასთან დაკავშირებული სასარგებლო ინფორმაცია, მათ შორის, ინფორმაცია სასწავლო კურსის შესახებ, იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ზაგრების უნივერსიტეტის სამთო, გეოლოგიისა და ნავთობის ინჟინერიის ფაკულტეტზე ბაკალავრიატის, მაგისტრატურისა ან დოქტორანტურის საფეხურის 2 სტუდენტის მობილობა, 5-5 თვით.

Erasmus+ Exchange Program at the University of Zagreb – 1st semester of the 2026-27 academic year (competition for students is announced for the third time)
The University of Zagreb (UNIZG ) (Zagreb, Croatia) is announcing a call for applications for the ERASMUS+ exchange program for the fall semester of the 2026-27 academic year.
Deadline for receipt of documents: 07.05.26
Useful information related to mobility at the Faculty of Mining, Geology and Petroleum Engineering at the University of Zagreb , including information about the study course, can be found here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 2 undergraduate, master’s or doctoral students from the Georgian Technical University to the Faculty of Mining, Geology and Petroleum Engineering of the University of Zagreb, for a period of 5 months.