Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ლიხტენშტაინის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
ლიხტენშტაინის უნივერსიტეტი (University of Liechtenstein) (ვადუცი, ლიხტენშტაინი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
ლიხტენშტაინის უნივერსიტეტში მობილობასთან დაკავშირებით დამატებით სასარგებლო ინფორმაცია იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის ან მაგისტრატურის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ლიხტენშტაინის უნივერსიტეტში.
მიმართულება: ბიზნესადმინისტრირება (ბაკალავრიატის ან მაგისტრატურის საფეხური); არქიტექტურა (მაგისტრატურის საფეხური).

Erasmus+ exchange program at the University of Liechtenstein – First semester of the 2026–27 academic year (for students)
The University of Liechtenstein (Vaduz, Liechtenstein) is announcing a call for applications for the autumn semester of the 2026-27 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For additional useful information regarding mobility at the University of Liechtenstein, see here .
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 bachelor’s or master’s degree student from the Georgian Technical University to the University of Liechtenstein.
Field of study: Business Administration (Bachelor’s or Master’s degree); Architecture (Master’s degree).