ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა ჟეშუვის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (სტუდენტებისთვის)
ჟეშუვის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტი (Rzeszów University of Technology – RUT) (ჟეშუვი, პოლონეთი) ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში აცხადებს კონკურსს 2026-27 აკადემიური წლის საშემოდგომო სემესტრისთვის.
პრაქტიკული ინფორმაცია ჟეშუვის ტექნოლოგიურ  უნივერსიტეტში Erasmus+ მობილობასთან დაკავშირებით იხილეთ აქ.
უნივერსიტეტებს შორის გაფორმებული ინტერინსტიტუციური ხელშეკრულებით განსაზღვრულია ბაკალავრიატის ან მაგისტრატურის საფეხურის 1 სტუდენტის მობილობა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტიდან ჟეშუვის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში.

Erasmus+ exchange program at Rzeszów University of Technology – First semester of the 2026–27 academic year (for students)
Rzeszów University of Technology (RUT ) (Rzeszów, Poland) announces a call for applications for the autumn semester of the 2026-27 academic year within the framework of the ERASMUS+ exchange program.
For practical information about Erasmus+ mobility at Rzeszow University of Technology, see  here.
The inter-institutional agreement signed between the universities stipulates the mobility of 1 undergraduate or graduate student from the Georgian Technical University to the Rzeszow University of Technology.