2025/2026 საგაზაფხულო თურქეთი ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა უშაკის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (Uşak University- UU)
2025/2026 საგაზაფხულო რუმინეთი ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ბუქარესტის აგრონომიული მეცნიერებებისა და სავეტერინარო მედიცინის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (University of Agronomic Sciences and Veterinary Medicine of Bucharest – USAMV)
2025/2026 საგაზაფხულო ხორვატია ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ზაგრების უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი) (University of Zagreb – UNIZG)
2026/2027 საშემოდგომო ჩეხეთის რესპულიკა ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (განმეორებითი კონკურსი) (University of South Bohemia in České Budějovice)
2025/2026 საგაზაფხულო სლოვაკეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა ნიტრის კონსტანტინე ფილოსოფოსის სახელობის უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (განმეორებითი) (Constantine the Philosopher University in Nitra)
2026/2027 საშემოდგომო იტალია ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა რომის საპიენცის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (Sapienza University of Rome)
2025/2026 საგაზაფხულო რუმინეთი ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კლუჟ-ნაპოკის ტექნიკურ უნივერსიტეტში – 2025-26 აკადემიური წლის II სემესტრი (Technical University of Cluj-Napoca – TUCN)
2026/2027 საშემოდგომო და საგაზაფხულო ხორვატია ERASMUS+ აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ზაგრების უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წელი (University of Zagreb – UNIZG)
2026/2027 საშემოდგომო და საგაზაფხულო იტალია ERASMUS+ აკადემიური ერთეულისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა კარლო ბოს ურბინოს უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წელი (University of Urbino Carlo Bo – UniUrb)
2026/2027 საშემოდგომო ჩეხეთის რესპულიკა ERASMUS+ სტუდენტებისთვის Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა ჩესკე-ბუდეიოვიცეს სამხრეთ ბოჰემიის უნივერსიტეტში – 2026-27 აკადემიური წლის I სემესტრი (University of South Bohemia in České Budějovice)

2025/2026 Spring Croatia ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ Exchange Program at the University of Zagreb – 2025–26 Academic Year, Semester II (Re-announced Competition) (University of Zagreb – UNIZG)
2026/2027 Fall Czech Republic ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of South Bohemia in České Budějovice – 2026–27 Academic Year, Semester I (Re-announced Competition) (University of South Bohemia in České Budějovice)
2025/2026 Spring Slovakia ERASMUS+ For Students ERASMUS+ Exchange Program at Constantine the Philosopher University in Nitra – 2025–26 Academic Year, Semester II (Re-announced) (Constantine the Philosopher University in Nitra)
2026/2027 Fall Italy ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at Sapienza University of Rome – 2026–27 Academic Year, Semester I (Sapienza University of Rome)
2025/2026 Spring Romania ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the Technical University of Cluj-Napoca – 2025–26 Academic Year, Semester II (Technical University of Cluj-Napoca – TUCN)
2026/2027 Fall & Spring Croatia ERASMUS+ For academic and administrative staff Erasmus+ Exchange Program at the University of Zagreb – 2026–27 Academic Year (University of Zagreb – UNIZG)
2026/2027 Fall & Spring Italy ERASMUS+ For an academic unit Erasmus+ Exchange Program at the University of Urbino Carlo Bo – 2026–27 Academic Year (University of Urbino Carlo Bo – UniUrb)
2026/2027 Fall Czech Republic ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at the University of South Bohemia in České Budějovice – 2026–27 Academic Year, Semester I (University of South Bohemia in České Budějovice)
2026/2027 Fall Turkey ERASMUS+ For Students Erasmus+ Exchange Program at Uşak University – 1st Semester of the 2026-27 Academic Year (Uşak University- UU)